Відкрита лекція к.ю.н., доц. О.Г. Варич з навчальної дисципліни “Філософія права”

2 Листопада, 2017
    1 листопада 2017 року у відповідності до графіку проведення відкритих занять НПП кафедри відбулась відкрита лекція к.ю.н., доц. О.Г. Варич з навчальної дисципліни “Філософія права” на тему: “Аксіологія права” для студентів магістратури (1 рік навчання) денної форми навчання.
Лектором було на високому професійному рівні розглянуті питання, що стосуються з’ясування процесу виникнення та становлення аксіології права, місця аксіології права у структурі філософсько-правового знання, виокремлено основоположні соціальні цінності права, з’ясовано характерні особливості рівності, свободи, справедливості як аксіологічних аспектів права, а також наведено цікаві факти результатів досліджень, що проводились серед студентів та стосувались пріоритетності соціальних та правових цінностей.
    Відкрите заняття відвідали представники професорсько-викладацького складу кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, зокрема, проф. В.М.Іванов, к.ю.н., к.ю.н., доц. Н.П.Гаєва, а також кафедри галузевих правових наук, зокрема, к.ю.н., доц. О.С.Бісюк, викладач Ю.В. Кабенок, які відзначили вміння О.Г.Варич володіти аудиторією шляхом застосування різноманітних педагогічних прийомів, підтримувати зворотній зв’язок із аудиторією, повагу до викладацької роботи та студентів тощо.

lvaruch1s.jpg

lvaruch2s.jpg