Відкрита лекція к.ю.н., доц. О. Г. Варич з навчальної дисципліни “Конституційне право України” на тему: “Конституційно-правовий статус громадських об’єднань”

8 Листопада, 2017
    8 листопада 2017 року відбулась відкрита лекція к.ю.н., доцента Ольги Григорівни Варич з навчальної дисципліни “Конституційне право України” на тему: “Конституційно-правовий статус громадських об’єднань” для студентів 2 курсу денної форми навчання факультету “Правознавство”.
    Відкрите заняття відвідали представники професорсько-викладацького складу кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, зокрема, к.і.н., проф. В.М.Іванов, к.ю.н., доц. Братков І.С, а також кафедри галузевих правових наук, зокрема, к.ю.н., доц. О.С.Бісюк, ст. викладач Н.В.Загрішева,  ст. викладач Ю.В. Кабенок.
    Лектором було на високому професійному рівні розглянуто поняття та сутність “громадського об’єднання” як добровільного об’єднання створеного з метою здійснення та захисту прав та свобод, задоволення суспільних інтересів, досліджено нормативну підставу існування громадського об’єднання та принципи його діяльності, виокремлено форми та види громадських об’єднань, їх порядок утворення та правові можливості.

varuch1s.jpg

varuch2s.jpg
varuch3s.jpg

Лекція була грамотно доповнена питаннями, що стосуються основних напрямків, перспектив організації та ефективного функціонування громадських об’єднань в Україні, що надало лекції цікавий та насичений характер. О.Г.Ваирч продемонструвала високий рівень підготовки до відкритого заняття та змістовного наповнення лекційного матеріалу. Лекція викликала суттєвий інтерес у студентів. Викладач звернула особливу увага на літературні джерела, які стали підґрунтям для дослідження вказаної проблематики.