Відкрита лекція к.ю.н., доц. О. І. Чаплюк з навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» на тему: «Магістерська робота як різновид кваліфікаційної наукової роботи»

8 Листопада, 2017
    7 листопада 2017 року відбулась відкрита лекція к.ю.н., доцента Оксани Іванівни Чаплюк з навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» на тему: «Магістерська робота як різновид кваліфікаційної наукової роботи». В межах виокремленого плану лекційного заняття на високому професійному рівні були розглянуті питання, що стосуються технології підготовки магістерської роботи, технічних та змістовних вимог підготовки магістерської роботи, організації та порядку проходження захисту магістерської роботи.
    Під час проведення відкритого заняття О.І. Чаплюк  виявила здібності до володіння аудиторією шляхом застосування різноманітних педагогічних прийомів, вміння підтримувати зворотній зв’язок із аудиторією, повагу до викладацької роботи та студентів. Наприкінці лекції викладачем було проведено контроль за відвідуванням лекційного заняття зі сторони студентів.
    Відкрите заняття відвідали представники професорсько-викладацького складу кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, зокрема, к.ю.н., доц. І.С. Братков, а також кафедри галузевих правових наук, зокрема, к.ю.н., проф. Г.С. Семаков, к.ю.н., доц. П.Д. Біленчук.

vch1s.jpg

vch2s.jpg