Відкрита лекція к.ю.н., доцента Варич О.Г. з навчальної дисципліни “Проблеми теорії держави і права” на тему: “Механізм сучасної держави: проблеми та перспективи розвитку”

26 Жовтня, 2017
var1s.jpg     25 жовтня 2017 року відбулась відкрита лекція к.ю.н., доцента Ольги Григорівни Варич з навчальної дисципліни “Проблеми теорії держави і права” на тему: “Механізм сучасної держави: проблеми та перспективи розвитку” для студентів магістратури (1 рік навчання) денної форми навчання.
    Відкрите заняття відвідали представники професорсько-викладацького складу кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, зокрема, к.і.н., проф. В.М.Іванов, к.ю.н., доц. О.І.Чаплюк, к.ю.н., доц. Н.П.Гаєва, а також кафедри галузевих правових наук, зокрема, к.ю.н., доц. І.С.Похиленко, ст. викладач Ю.В. Кабенок.
Лектором було на високому професійному рівні розглянуто  проблематику поняття та сутності “механізму держави” як комплексної, багатоаспектної категорії, досліджено різноманітні концептуальні засади, що стосуються структурної побудови механізму держави, виокремлено сучасні теоретичні напрямки дослідження механізму держави як широкої категорії шляхом виокремлення “механістичного”, “діяльнісного”, “організаційного”, “людського” концептів існування механізму держави.
    Лекція була грамотно доповнена питаннями, що стосуються основних напрямків, перспектив організації та ефективного функціонування механізму сучасної держави, аналізом особливостей впливу трансформаційних процесів сучасності на дослідження механізму держави, що надало лекції цікавий та насичений характер. О.Г.Ваирч продемонструвала високий рівень підготовки до відкритого заняття та змістовного наповнення лекційного матеріалу. Лекція викликала суттєвий інтерес у студентів. Викладач звернула особливу увага на літературні джерела, які стали підґрунтям для дослідження вказаної проблематики.
    Під час проведення відкритого заняття О.Г.Варич виявила здібності до володіння аудиторією шляхом застосування різноманітних педагогічних прийомів, вміння підтримувати зворотній зв’язок із аудиторією, повагу до викладацької роботи та студентів. Наприкінці лекції викладачем було проведено контроль за відвідуванням лекційного заняття зі сторони студентів.