Відкрита лекція на принципах студентського самоврядування

10 Листопада, 2016

У Київському університеті права НАН України, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», діє студентське самоврядування, яке надає право і можливість студентам вирішувати питання навчання, науково-дослідної роботи.

На виконання ст. 40 даного Закону, а також за ініціативо завідувача відділу аспірантури та заочно-дистанційного навчання, професора кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу, доктора юридичних наук, професора Л.Л. Кінащук 10 листопада 2016 року була проведена відрита лекція на принципах студентського самоврядування на тему «Акцизний податок». До викладання лекційного матеріалу були залучені студенти четвертого курсу, а саме: Аліна Осауленко, Катерина Волошина, Анна Савіна, Вероніка Репалюк.
     За активну участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної роботи зазначені студенти були нагороджені правами ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького.

На відкритій лекції були присутні: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи, кандидат юридичних наук, доцент О.В. Чернецька; проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківська; завідувач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу, доктор юридичних наук, доцент Н.О. Армаш та інші.

Прес-служба КУП НАНУ