Відкрита лекція з навчальної дисципліни “Банківське право” на тему “Правовий статус банків в Україні” к.ю.н., доц. Н.П. Гаєвої

27 Жовтня, 2017
    27 жовтня 2017 року відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни “Банківське право” на тему “Правовий статус банків в Україні” к.ю.н., доц. Н.П. Гаєвої для студентів 3 курсу. На лекції були присутні викладачі кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін та представники професорсько-викладацького складу інших кафедр Київського університету права.
    Присутні відзначили, що структура побудови лекції була проведена на належному теоретичному та науково-методичному рівні, вільне володіння лектором навчальним матеріалом, який компактно систематизований. Під час лекції висловлювалися аргументовані судження; наводилися переконливі приклади; роз’яснювалися нові терміни та поняття; аналізувалися різні точки зору на вирішення поставлених проблем. Гаєва Н.П. вміло встановлювала контакт зі студентами, залишаючи простір для подальшої їх самостійної роботи. Лекція мала пізнавальне значення й практичну спрямованість.

gay1s.jpg

gay2s.jpg