Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» к.ю.н., доц. Чаплюк О.І.

19 Березня, 2018
     13 лютого 2018 року з навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень»  доцентом кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, к.ю.н. Чаплюк О.І. було проведене відкрите лекційне заняття на тему: «Форми (джерела) права: загальнотеоретична характеристика». В межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито основні положення, зокрема доктринальні підходи вчених щодо розуміння форм (джерел) права, окреслено та проаналізовано їх риси, надана загальна характеристика різновидам форм (джерел) права, окреслено поняття, ознаки та види нормативно-правових актів тощо.
     Лектором було підібрано цікавий науковий матеріал, що дозволив застосовування прийомів розповіді, характеристики, пояснення, коментування та зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Окрім того, викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули.

chapluk1.jpg
chapluk2.jpg
chapluk3.jpg

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін та кафедри галузевих дисциплін. Так, зав. кафедрою д.ю.н., доц. Кудерська Н.І., к.ю.н., проф. Кваша О.О., к.ю.н., доц. Перелигіна Р.В., інші НПП кафедри.
     Заняття було проведене на високому науковому, і навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.