Відкриття виставки стін-газет на тему «Видатні українські юристи другої половини ХІХ- початку ХХ століття»

11 Грудня, 2014

В межах Всеукраїнського тижня права за участю Ніни Іванівни Карпачової було відкрито виставку стін-газет студентів юридичного факультету І та ІІ курсів на тему «Видатні українські юристи другої половини ХІХ- початку ХХ століття», приурочену до старту декади юридичного факультету.

Завдяки виставці студенти матимуть можливість долучитися до вивчення відомих постатей української юриспруденції, які заклали засади для сучасного українського правознавства. Серед них:  О. Кістяківський, який був одним з ідеологів судової реформи 60-70 рр. ХІХ століття; В. Корецький, який зробив вагомий внесок у розвиток міжнародного права  та багато інших. Виставка триватиме  з 10.12.2014р. по 19.12.2014р. 19 грудня 2014 р. будуть підведені  підсумки та визначені переможці.

Михайло Аврутіс,
студент ПБ-11