Вітаємо академіка НАН України Ю.С. Шемшученка з Днем народження

14 Грудня, 2017
    14 грудня 2017 року Київський університет права НАН України відзначив своє 22-річчя з дня заснування. Ця дата є знаковою, оскільки вона безпосередньо зв’язана з ім’ям талановитого правознавця і вмілого організатора юридичної науки і освіти, добре відомого, як в Україні так і за її межами, почесного ректора КУП НАН України, академіка НАН України і Національної академії правових наук України, заслуженого діяча науки і техніки України – Юрія Сергійовича Шемшученка.

dns3s.jpg
dns2s.jpg
dns1s.jpg

Коротка біографічна довідка академіка Ю.С. Шемшученка

Шемшученко Юрій Сергійович — народився 14 грудня 1935 р. у м. Глухові Чернігівської (нині Сумської) обл. у сім’ї робітника. Директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, завідувач відділу конституційного права та місцевого самоврядування, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, академік Академії правових наук України, Почесний громадянин Глухова.
    Ім’я Юрія Шемшученка стоїть у витоків утвореного ним унікального навчального закладу, яким є Київський університет права Національної академії наук України (1995 р.). Вчений протягом 10 років був ректором Університету, під його керівництвом було налагоджено видання академічних підручників з різних галузей права, він є головним редактором «Часопису Київського університету права».
    Юрій Сергійович Шемшученко відзначається широким кругозором і почуттям нового, прогресивного. Він є людиною працьовитою, толерантною й демократичною. Свій День народження вчений зустрічає сповнений енергії і нових творчих задумів.
    Колектив вітає Почесного ректора нашого університету з Днем народження, бажає щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання нехай додають життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!

Прес-центр КУП НАНУ