Вітаємо майбутніх абітурієнтів у Київському університеті права НАН України!

2 Червня, 2023

Київський університет права НАН України продовжує ознайомчі Дні відкритих дверей для бажаючих вступати в наш навчальний заклад. Цього разу раді були показати вступникам університет і розповісти все про навчання в ньому.

Особливо цікавим гостям видався музейний комплекс університету, зокрема Музей криміналістики імені Ганса Гроса, створений професором КУП НАНУ Г.С. Семаковим, Музей підробок та піратства –перший в Україні університетський музей, створений спільно Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством та патентно-юридичною фірмою «Пахаренко і Партнери», а також Музей комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки імені В.М. Глушкова.

Нагадуємо, що кожен четвер о 12:00 ми проводимо Дні відкритих дверей у форматі онлайн і офлайн. Запрошуємо долучитися!

Прес-Центр КУП НАНУ