Національна академія наук України Київський університет права

Вітаємо переможця та призерів першості КУП НАНУ з настільного тенісу

16 Травня, 2011

З 26 квітня по 4 травня у Київському університеті права НАН України відбулися змагання з особистої першості КУП НАНУ з настільного тенісу. Не очікувано тепла та сонячна погода сприяла проведенню змагань на спортивному майданчику. Метою змагань було не лише визначення найспритнішого студента, а й залучення молоді університету до здорового способу життя. Бажанням позмагатися виявили 16 суперників турніру I-II курсів та викладачі.

Але мабуть саме студенти I курсу проявили найсильніше прагнення до перемоги та показали свою майстерність, адже починаючи з ¼ фіналу запекла боротьба йшла саме між ними. Як і очікувалося на півфінал та фінал вийшли досить напруженими. Інтрига залишалась до останніх подач туру. Відтак, всі призові місця посіли першокурсники.

II та III місце розподілили між собою студенти груп д-15 Загривий та д-11 Дубовчук.

Срібний призер змагань з настільного          Переможець змагань з настільного                Бронзовий призер змагань з
           тенісу Загривий Андрій                       тенісу Гаврильченко Олександртенісу       настільного тенісу Дубовчук Костянтин

Переможцям змагань став студент першого курсу міжнародного права Гаврильченко Олександр. Переможці будуть нагороджені почесними грамотами.