Вітаємо ректора КУП НАН України з високою нагородою – Орденом Святого Миколая Чудотворця!

10 Березня, 2023

8 березня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет спільно з іноземними дипломатами, українськими військовими, освітянами, волонтерами та журналістами нагородив ректора, професора Юрія Бошицького Орденом Святого Миколая Чудотворця.

Колектив Київського університету права Національної академії наук України щиро вітає ректора з цією високою церковною нагородою.

Святійший Патріарх Філарет подякував Ю. Бошицького за його діяльність, жертовність, допомогу Українській Православній церкві Київського Патріархату та любов до України.

Це – гідна оцінка Вашого значного особистого внеску в розвиток та розширення співпраці університету з волонтерськими та благодійними організаціями України.

Впевнені, що ця нагорода додасть Вам ще більшого стимулу для зміцнення, розширення та поглиблення зв’язків нашого університету в сферах освітньої, волонтерської, соціальної та благодійної діяльності.

Зичимо Вам, Юрію Ладиславовичу, міцно здоров’я, наснаги, добра, невтомної життєвої активності, нових творчих успіхів та вдачі у будь-яких починаннях та справах на користь УП НАН України, нашої держави та суспільства.

З повагою,

Колектив КУП НАН України