Вітаємо ректора КУП НАНУ, професора Ю. Бошицького з отриманням відзнаки Верховної Ради України

26 Грудня, 2013

У вівторок у парламенті Голова Верховної Ради України Володимир Рибак нагородив відзнаками Верховної Ради працівників освіти, культури, промисловості та державних установ.

Вручаючи нагороди за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток держави, сумлінну працю та високий професіоналізм кращим працівникам України, В.Рибак підкреслив: «Нагороди – це визнання вашої праці».

Тож , колектив Київського  університету права НАН України щиро вітає ректора, професора, Заслуженого юриста України Ю.Бошицького з  отриманням почесної відзнаки та  бажає  подальших професійних успіхів та процвітання!