Вітаємо ректора Київського університету права НАН України, з високою державною відзнакою Орденом «За заслуги» ІІ ступеня

10 Грудня, 2018
     7 грудня 2018 року ректор КУП НАН України Бошицький Юрій Ладиславович мав честь отримати від Президента України Орден «За заслуги» ІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Української держави та багаторічну плідну працю.

nagr1.jpg

nagr2.jpg

Подія відбувалась у Національній опері України під час ювілейної сесії з нагоди 100-річчя Національної академії наук  України від дня її заснування в присутності наукової еліти нашої країни та численних іноземних гостей.

nagr3.jpg

nagr4.jpg

Приємно відчувати визнання і підтримку діяльності на посаді керівника Київського університету права НАН України одразу двох президентів: Петра Олексійовича Порошенка та Бориса Євгеновича Патона! Дана нагорода – це одночасно і висока оцінка праці нашого університетського колективу, та гарна мотивація до нових звершень у сфері юридичної освіти та науки.

nagr5.jpg
nagr6.jpg

Колектив Київського університету права НАН України щиро вітає ректора Ю.Л. Бошицького з високою державною відзнакою Орденом   «За заслуги» ІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Української держави та багаторічну плідну працю.