Вітаємо студента КУП НАНУ Ю. Становича – учасника Міжнародної наукової конференції молодих вчених «Ломоносов»

6 Квітня, 2010

Студент групи Д-34 Юрій Станович пройшов конкурсний відбір для участі у роботі відразу трьох секцій на XVII Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Ломоносов», яка відбувається щороку на базі Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова.

Робота Юрія Становича на тему «Проблеми теорії та практики пробації в контексті реформування кримінальної юстиції (компаративістські аспекти)» була відібрана в числі чотирьох найкращих робіт з понад ста поданих з провідних ВНЗ Російської Федерації, Білорусі, Казахстану, Україні та інших держав.

Робота цього студента на тему «Необхідність гармонізації розвитку електронної юстиції в країнах СНД (порівняльно-правовий підхід)» пройшла конкурсний відбір для участі у роботі спеціальної міждисциплінарної секції «Співдружність Незалежних Держав: погляд молоді».

Наукове дослідження Юрія Становича на тему «Вдосконалення організаційно-правових основ доступу до інформації як фактор підвищення ефективності державного управління в Росії та Україні в умовах розвитку інформаційного суспільства» – у межах круглого столу «Сучасні проблеми державного адміністрування і модернізації російської економіки».

Вітаємо Юрія Становича, його наукового керівника З.А. Тростюк, а також Київський університет права НАН України з такою блискучою потрійною перемогою!