Вітаємо студентів факультету міжнародних відносин КУП НАНУ з відмінним захистом магістерських робіт

13 Лютого, 2014

13 лютого 2014 року на факультеті міжнародних відносин відбувся захист магістерських робіт студентами 6 курсу, спеціальності «Міжнародне право».
У роботі державної екзаменаційної комісії із захисту магістерських робіт  взяли участь: ректор, професор, заслужений юрист України Бошицький Ю.Л., академік НАН України, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України та Міжнародного центру космічного права, доктор юридичних наук, професор, почесний ректор Київського університету права НАН України Шемшученко Ю.С., к.ю.н., доцент, завідувач кафедри міжнародного права Національного університету державної податкової служби України Тимченко Л.О., к.ю.н., доцент, декан факультету міжнародних відносин Дей М.О., к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Харчук О.О., к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Тітко Е.В.

Варто підкреслити, що участь академіка НАН України, директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України та Міжнародного центру космічного права, доктора юридичних наук, професора, почесного ректора Київського університету права НАН України Шемшученко Ю.С. під час захисту магістерських робіт є знаковою та дуже вагомою для майбутніх юристів-міжнародників. Це пояснюється активною міжнародно-правовою діяльністю Ю.Шемшученка, адже він є експертом Ради Європи, членом Міжнародного арбітражного суду, Міжнародної ради з прав навколишнього середовища ( з 1990 по 1992 рік був Регіональним координатором цієї ради), Комісії екологічного права Міжнародного союзу захисту природи, почесним членом Інституту правових досліджень Польської академії наук, був учасником багатьох міжнародних форумів.
   Роботи магістрантів були захищені на високому рівні з використання сучасних інформаційних технологій та отримали позитивні оцінки. За результатами захисту магістерських робіт студентам була присвоєна кваліфікація 2421.2 «Юриста-міжнародника», за спеціальністю 8.03020201 «Міжнародне право».
Аналіз відповідей студентів на задані додаткові запитань по магістерським  роботам показав, що вони достатньо оволоділи теоретичним та практичним матеріалом який використовували в своїх магістерських роботах.

Найкращою роботою можна вважати роботу студентки Зайцевої Вікторії Вікторівни «Територіальні спори в міжнародному праві: механізми та принци їх вирішення» (наук.консультант – к.ю.н. Бурлак О.В.).
   Чимало дискусій викликала й робота Своріної Тетяни Олександрівни «Знаменитий кодифікаційний міжнародно-правовой акт Конвенція з міжнародного морського права 1982 року» (наук. керівник – к.ю.н. Харчук О.О.).  В цьому аспекті варто зазначити, що академік НАН України Шемшученко Ю.С., брав особисту участь під час обговорення тексту даного міжнародного документу і був одним з делегатів від СРСР. Також в межах Київського університету права діє Сектор з морського права.
   Необхідно наголосити на тому, що за бажанням випускники можуть продовжити навчання в аспірантурі КУП НАНУ або Інституті держави і права ім. В.М.Корецького.
   Вітаємо випускників факультету міжнародних відносин, а також дякуємо ректорові професору Юрію Бошицькому за надану можливість отримання якісної юридичної освіти!!!