Вітаємо студентів КУП НАН України із зайнятим 1 місцем у V Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу!

23 Березня, 2018
    23 березня 2018 року студенти ІІ курсу факультету “Правознавство та міжнародні відносини” КУП НАН України Маленко Дар’я, Третьякова Дар’я і Полторацька Вікторія здобули 1 місце у фіналі судових дебатів V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, організованого Міжнародним комерційним арбітражним судом при Європейській арбітражний палаті (International Commercial Arbitration Court under the European Arbitration Chamber).

arb6.jpg
arb2.jpg

arb3.jpg

arb4.jpg
arb1.jpg
arb5.jpg

У фіналі судових дебатів також виступили команди Національного університету “Одеська юридична академія” (2 місце) і Київського національного торгово-економічного університету (3 місце).
Перед командами-фіналістами було поставлено завдання підготувати письмово і захистити усно винесене ними арбітражне рішення МКАС при ЄАП. Студенти виступали в ролі арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду. Після завершення кожного виступу команди-опоненти і журі конкурсу мали можливість поставити питання і критикувати позицію арбітражного рішення, представленого на публічний осуд.
Конкурсні роботи та усні дебати оцінювали керуючі партнери провідних юридичних компаній, практикуючі адвокати, юристи, а саме:
•    Геннадій Пампуха (Pampukha Gennadiy), президент Європейської арбітражної палати;
•    Микола Павлов, президент Української іноземної юридичної колегії;
•    Мар’яна Антонович, асоційований юрист компанії «Kinstellar»;
•    Адвокат Тетяна Лежух-Вовк (Тетяна Лежух-Вовк), партнер юридичної фірми «Лежух і партнери»;
•    Ольга Поєдинок, голова Комітету з юридичної освітньої політики Асоціації адвокатів України, докторант кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин;
•    Анастасія Нестеренко, юрист МЮФ INTEGRITES.
    Захід проходив за участі президента ЄАП Геннадія Пампухи, засновника Міжнародного жіночого експертно-правового союзу Ольги Пампухи, відповідального секретаря ЄАП Катерини Аврамової. З вітальним словом та настановами для майбутніх юристів виступив спеціально запрошений гість – український політичний діяч, член Постійної делегації ВР України в Парламентської асамблеї Ради Європи Анатолій Раханський.

arb7.jpg

arb8.jpg

arb9.jpg

arb10.jpg
arb11.jpg
arb12.jpg

Окрім абсолютної перемоги у конкурсі студенти КУП НАН України вибороли право стажування у провідних юридичних компаніях України: Дар’я Третьякова – стажування у юридичній фірмі “KINSTELLAR” і стажування у юридичній фірмі “Лежух і партнери”, Дар’я Маленко – стажування у юридичній фірмі “Дмитрієва і партнери” та стажування у юридичній фірмі “ETERNA LAW”, Полторацька Вікторія – стажування у юридичній фірмі “Лежух і партнери”.
    КУП НАН України висловлює подяку організаторам V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, професійному і неупередженому журі конкурсу і всім учасникам команд-опонентів за результативну і успішну співпрацю!