Вітаємо студентів КУП НАНУ Юлію Войтенко і Богдана Парнева – переможців конкурсу творчих робіт у галузі правознавства та міжнародного права!

17 Жовтня, 2012

За ініціативою ректора Київського університету права Національної академії наук України, професора Юрія Бошицького та за участю професора Чаби Варга (Угорщина) в травні поточного року було оголошено конкурс на кращі творчі роботи у галузі  правознавства та міжнародного права  для студентів. Винагорода – подорож до Угорщини.
     7 жовтня 2012 року конкурс було завершено, а отримані  студентські роботи були  розглянуті експертами конкурсної комісії. Обов’язковою  умовою конкурсу було використання у роботах сучасної юридичної термінології на англійській мові.
     До складу конкурсної комісії входили:
1.Юрій Бошицький – професор, заслужений юрист України, ректор КУП НАНУ, голова журі;
2.Чаба Варга –   доктор, почесний професор Інституту правових досліджень УАН і почесний професор католицького університету Пазмань Петер, почесний голова журі;
члени комісії:
3.Марина Дей – к.ю.н., доцент, декан факультету міжнародних відносин КУП НАНУ
4.Віра Крепель – к.ф.н.,доцент, завідувач кафедри іноземних мов КУП НАНУ.
5.
Іванна Єдгарова – завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ .

Участь у конкурсі мали право брати всі студенти КУП НАНУ. До участі у конкурсі було заявлено 7 творчих робіт, але за результатами оцінки відповідності вимогам до  оформлення робіт і експертизи викладеного матеріалу до фіналу були допущені 3 роботи. На жаль, один з учасників у зв’язку із погіршенням стану здоров’я вибув із змагання. Отже, фіналістами конкурсу стали Юлія Войтенко, студентка 4-го курсу факультету міжнародного права із роботою за темою «The complex view of law developed by the Scandinavian Legal Realism» та Богдан Парнев, студент 3-го курсу факультету міжнародного права із роботою за темою «Common Law, Civil Law, Islamic Law,  Jewish Law, Far Eastern Law Compared within the Perspective of Inpidualism/ Collectivism».
     Конкурсанти захищали свої творчі роботи перед членами комісії, почесним гостем фіналу деканом юридичного факультету, професором кафедри кримінального права  та процесу, заслуженим юристом України Миколою  Павловичем Короленком та студентською молоддю. Захист робіт відбувався англійською мовою. Попри хвилювання конкурсантів та складність досліджуваних питань, студентські роботи були представлені на гідному рівні, а висновки мали належне наукове обґрунтування. На високий рівень підготовки студентів-фіналістів, зокрема на сумлінне ставлення студентів до проведених ними досліджень, звернув увагу почесний голова комісії професор Варга Чаба, який виступив  після доповідей студентів. Він підкреслив, що приємно здивований вільним володінням фіналістами юридичною англійською мовою і визначив цю рису майбутніх фахівців-юристів як одну з вагомих складових їх майбутньої блискучої кар’єри у науковій сфері і юридичній практиці.
     Після обговорення конкурсною комісією представлених робіт, член комісії, к.ю.н., декан факультету міжнародного права Марина Дей виступила з пропозицією визначити переможцями обох фіналістів. Пропозиція була підтримана було підтримано одноголосно.

Переможці конкурсу Юлія Войтенко та  Богдан Парнев отримали сертифікати та матимуть змого відвідати Угорщину, а бонусом, наданим угорською стороною, є рішення опублікувати роботи переможців у провідному міжнародному науковому журналі.
     Вітаємо переможців конкурсу Юлію Войтенко та Богдана Парнева, а також дякуємо ректорові КУП НАНУ професору Юрію Бошицькому за проведення конкурсу і винагороду.