Вітаємо студентів КУП НАНУ з відмінним захистом магістерських робіт у Varna Free University (Болгарія)!

27 Липня, 2012

25 липня 2012 року у Варненському Вільному університеті імені Чорноризця Храбра (Varna Free University) у м. Варна, Болгарія, відбувся захист магістерських робіт студентів КУП НАНУ, які навчаються за спільною українсько-болгарською магістерською програмою «Право Європейського Союзу». Метою магістерської програми є підготовка високопрофесійного корпусу юристів-міжнародників, котрі досконало застосовують законодавство різних країн для захисту прав українських громадян поза межами України, в міжнародних організаціях, а також представляють інтереси зарубіжних фірм, іноземних громадян в Україні, захищають інтереси держави на міжнародному рівні.

У роботі державної екзаменаційної комісії із захисту магістерських робіт  взяв участь ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький, а також болгарські професори – керівники магістерських робіт.

До захисту були допущені наступні роботи таких студентів:

1. Гавронська Ілона – «Правовий статус торговельних товариств в державах-членах ЄС» (наук. керівник – к.ю.н. С. Юшина)
  2. Данилюк Ярослава – «Порівняльний аналіз організаційно-правових форм боротьби з організованою злочинністю: світова спільнота, ЄС, Україна» (наук. керівник – проф., д-р. Б. Станков)
  3. Шумеляк Кристина – «Правовий захист праці жінок та дітей в ЄС» (наук. керівник – к.ю.н. М. Дей)
  4. Решетар Ніна – «Екологічні стандарти в ЄС» (наук. керівник – проф., д.ю.н. О. Борісов)
  5. Тулба Катерина «Проблеми забезпечення свободи пересування фізичних осіб в ЄС» (наук. керівник –  проф., д-р В. Цанков)

Усі роботи магістрантів були захіщені на «відмінно» та отримали найвищу оцінку за болгарською системою оцінювання – 6 балів.

Спеціальність «Право Європейського Союзу» орієнтована на осіб, які хочуть опанувати нові вимоги та знання для задоволення сучасних потреб висококваліфікованими юристами, спеціалістами, представниками організацій та всіх інших осіб, які мають необхідність глибоко вивчати галузь права ЄС.

Програма відкриває широкі можливості для професійної реалізації її випускників. Отриманих знань буде достатньо для працевлаштування в органи та інституції Європейського Союзу і для приватної практики на території ЄС та за його межами.

За бажанням випускники можуть продовжити навчання в аспірантурі КУП НАНУ для отримання наукового ступеня «кандидат юридичних наук».

Вітаємо випускників спільної магістерської програми, а також дякуємо ректорові професору Юрію Бошицькому за надану можливість отримання європейської юридичної освіти.