Вітаємо студентку КУП НАН України з перемогою у Стипендіальному конкурсі наукових статей Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки АО “ЮФ “Василь Кісіль і Партнери”

5 Травня, 2011

27 квітня 2011 року відбулося нагородження грамотами й преміями переможців Стипендіального конкурсу наукових статей Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки АО “ЮФ “Василь Кісіль і Партнери”. Даний конкурс проводився з метою професійного розвитку студентів та заохочень їх до здійснення досліджень у сфері міжнародного торгового права серед студентів-правників. Конкурс проводився в 2 етапи, по закінченню яких було визначено 10 кращих робіт серед студентів із провідних вузів усієї України, серед яких були Київський університет права Національної академії наук України; Національний університет “Одеська юридична академія”; Львівський національний університет ім. І.Франка; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин; Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”; Національний університет “Києво-Могилянська академія”. Також на заході були присутні ЗМІ, серед яких “Юр.газета”; “Юридичний вісник України”; “Юр.практика”; журнал “Український юрист”; “Правовий тиждень”; “Вісник Асоціації правників України”.

Київський університет права НАН України представляла студентка IV курсу відділення міжнародного права – Шумеляк Крістіна. Тема конкурсної роботи «Перспективи розвитку багатосторонньої кооперації України з ЄС та Митним Союзом» увійшла в 10 кращих робіт.

Київський університету права НАН України вітає Шумеляк Крістіну та бажає нових наукових здобутків і перемог!