Вітаємо з ювілеєм Мурашина Геннадія Олександровича!

29 Червня, 2022

29 червня 2022 року відзначає свій 90-річний ювілей відомий український правник, почесний доктор Київського університету права НАН України

МУРАШИН ГЕННАДІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Основними напрямами багатолітнього наукового шляху вченого стали дослідження актуальних теоретичних та практичних проблем конституційного (державного) права, проблематика організації і діяльності правоохоронних органів, суду і прокуратури. Він є автором численних наукових та науково-методичних праць.

Геннадій Олександрович – учасник Другої світової війни. Заслужений юрист України (1993). Почесний член Спілки юристів України і відзначений вищою нагородою Спілки «Видатний юрист України» (2007). Серед державних та інших нагород – орден Богдана Хмельницького III ступеня (2000), орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2007), Грамота та Почесна грамота Верховної Ради України (2002, 2004), Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2002), 11 медалей, відзнака «Почесний працівник Прокуратури» (1999), України та інші вітчизняні й зарубіжні нагороди.

Глибокі академічні знання Геннадія Олександровича, висока освіченість, величезна працьовитість та прекрасні людські якості є безцінними рисами, запорукою успіхів і поваги серед колег і друзів.

Колектив Київського університету права НАН України щиро вітає Геннадія Олександровича з ювілеєм та бажає довгих років душевної та тілесної міцності, добробуту, успіхів та нових досягнень.

Злагоди та мирного неба над головою!

Многая літа!

Прес-Центр КУП НАНУ