7. Каніковський Володимир

8. Петренко Олег

9. Басенко Олександр

ІІ – й фінальний день (26 лютого)

У півфіналі наша команда зустрічалася з Європейським Університетом. Як і очікувалася гра між двома сусідськими університетами вийшла напруженою. Так першими відкрили рахунок наші хлопці, відзначився Ігнатюк Михайло. Але вже за декілька хвилин гравці європейського університету зрівняли рахунок і під кінець першого тайму взагалі повели у рахунку. Другій тайм розпочався з атак нашої команді, але помилка захисників привела до гола у наші ворота. Програючи з рахунком 1:3 наші гравці не знітилися, а навпаки, жага до перемоги у них була така велика, що за останні 10 хвилин гри, вони просто зім’яли команду суперника, спочатку зусиллями Навроцького Дмитра і Прокоповича Романа ми зрівнюємо рахунок, а гол Ігнатюка Михайла за декілька секунд до кінця матчу приносить перемогу нашій команді. Отже з рахунком 4:3 ми перемагаємо Європейський університет і виходимо до фіналу.

У фіналі наша команда зустрічалася з командою Української академії бізнесу та підприємництва (УАБП), яка в свою чергу перемогла у півфіналі також з рахунком 4:3 команду Вищого професійного училища № 3. Фінал вийшов дуже напружений для обох команд, велике бажання перемогти вилилось у велику кількість порушень. Пропустивши першими, наша команда знову проявляє свій чемпіонський характер, швидко зрівнявши, гол на свій рахунок записує Прокопович, а голи Ігнатюка і Саюка у другому таймі засвідчують закономірну і таку жадану перемогу 3:1.