Вітаємо з перемогою нашу футбольну команду

26 Травня, 2010
      20-27 травня 2010 року Київський університет права НАН України
спільно з Лігою народних адвокатів провели міжвузівський турнір з міні-футболу серед студентів-юристів “Кубок Дружби”

В змаганнях взяли участь команди 10 поважних ВУЗів м.Києва, які ведуть підготовку юристів:

Київський університет права НАН України

Національний університет Києво-Могилянська академія

Київський національний університет внутрішніх справ

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Національний авіаційний університет

Національний педагогічний університет ім. Драгоманова

Міжрегіональна Академія управління персоналом

Київський національний лінгвістичний університет

Європейський університет

Український державний університет фінансів і міжнародної торгівлі

Впевнено перемігши в групі, вигравши всі чотири гри з загальним рахунком 11:1 такі команди як: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Міжрегіональна Академія управління персоналом, Європейський університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана наша команда вийшла до півфіналу.

У півфіналі наша команда зустрічалася з Київським національним лінгвістичним університетом. Як для півфіналу гра вийшла не дуже напруженою. Відкривши першими рахунок наші хлопці, відзначився Навроцький Дмитро, тільки нарощували свою перевагу і вже за декілька хвилин рахунок став 3:0. Другій тайм розпочався з атак нашої команди і зусиллями Навроцького Дмитра і Прокоповича Романа ми довели рахунок до розгромного 5:0 на нашу корист і ми у фіналі.

Другий же півфінал вийшов напружений, в ньому зустрілися команди з Європейського університету та команда Національного авіаційного університету. Основній час не виявив переможця і з рахунком 2:2 команди перейшли до серії пенальті. Вдача посміхнулася хлопцям з Європейського університету, забівши 2 пенальті і не пропустивши жодного, вони виходять до фіналу.

Матч за третє місце розіграли між собою команди Національного авіаційного університету та Київського національного лінгвістичного університету. З рахунком 2:1 перемогла команда Національного авіаційного університету.

У фіналі наша команда зустрічалася з командою Європейського університету. Нажаль і фінал вийшов не дуже напружений для вболівальників. Велике бажання перемогти на своєму спортивному майданчику і перед своїми вболівальниками наші хлопці просто зім’яли команду Європейського університету перемігши 7:0. Голи на свій рахунок записали Прокопович, Столярчук, Саюк, Каніковський по 1 голу і Петренко – 3

Студенти, які славно представили Київський університет права НАН України на футбольних майданчиках:

Деміров Іван,

Ігнатюк Михайло (капітан),