Вітальне слово ректора, Ю.Л. Бошицького випускникам відділення післядипломної освіти та аспірантури

17 Лютого, 2012

Шановні випускники!

Щиро   вітаю Вас з незабутньою та урочистою подією у Вашому житті – успішним завершенням навчання у Київському університеті права НАН України та присвоєнням Вам Державною екзаменаційною комісією кваліфікації «Юрист».

Сьогодні країні потрібен висококваліфікований фахівець у сфері юриспруденції з відповідним рівнем сучасних правових знань та високим рівнем правосвідомості, здатний компетентно і відповідально виконувати свої посадові функції, сприяти подальшому  становленню демократичної, правової, соціальної держави.

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками життя, а Ваш багатогранний і плідний шлях до професійного зростання-успішним.

Зичу Вам наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійсненні Ваших мрій і життєвих планів.

Ректор Київського університету

права НАНУ, професор,