Вiтання ректора, професора Ю.Л. Бошицького студентiв та спiвробiтникiв КУП НАНУ з Днем знань

1 Вересня, 2009

Шановні абітурієнти, студенти та співробітники Київського університету права НАН України!

Щиро вітаю Вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожного.

Упевнений, що зерна науки зростуть у Ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен Ваш крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів, будьте активними у громадському житті університету.

Найщиріші слова подяки – вчителям та співробітникам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

З повагою,

Ректор Київського університетуправа НАН України,