Вітання з Днем працівників дипломатичної служби України від студентства КУП НАНУ

22 Грудня, 2023

Щороку 22 грудня в Україні своє професійне свято відзначають працівники дипломатичної служби.

Свято встановлене президентським указом від 21 листопада 2005 року з урахуванням «важливої ролі працівників дипломатичної служби України у підтримці мирної та взаємовигідної співпраці України з членами міжнародного співтовариства, забезпечення при цьому національних інтересів та безпеки України, а також захист прав та інтересів громадян та юридичних осіб України за кордоном».

Щиро вітаємо працівників дипломатичної служби України від студентства Київського університету права НАН України і Надзвичайного та Повноважного Посла України в Угорщині, доктора політичних наук, професора кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Дмитра Івановича Ткача.

Прес-Центр КУП НАНУ