Вітання з Днем працівників суду України

15 Грудня, 2023

Сьогодні, 15 грудня 2023 року в Україні відзначається професійне свято ‒ День працівників суду України.

Наголошуючи на важливості ролі судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави, Президентом України 8 грудня 2000 року було підписано указ № 1318/2000 «Про День працівників суду», відповідно до якого в Україні було запроваджене професійне свято ‒ День працівників суду, яке слід відзначати щорічно 15 грудня.

Сьогоднішня дата – ще одна можливість вшанувати тих людей, які несуть відповідальність за верховенство права та справедливість у нашій країні.

Виконання почесної державної функції ‒ здійснення правосуддя, детермінує постулат про те, що в судовій системі України повинні працювати високомотивовані, патріотично налаштовані, високоосвічені, доброчесні, порядні та неупереджені громадяни України. Мета ж держави – забезпечити сучасну судову систему України саме такими працівниками.

У день професійного свята вітаємо всіх працівників системи судів України з Днем працівників суду України! Нехай завдяки Вам наше суспільство стає все більш правовим та гуманним! Бажаємо вам процвітання, мудрості, неупередженості у прийнятті рішень та бездоганної репутації, міцного здоров’я та бравих сил. Нехай правосуддя завжди тріумфує в нашій державі, нехай право, закон, чесність та справедливість повсякчас панують в Україні.

Колектив КУП НАН України