Вітання з ювілеєм Романа Богдановича Шишки від адміністрації та колективу КУП НАНУ

15 Червня, 2023

13 червня 2023 року відсвяткував свій 70-річний ювілей доктор юридичних наук, професор Роман Богданович Шишка.

Р.Б. Шишка є автором великої кількості наукових праць, підручників та навчально-методичних посібників з права інтелектуальної власності, авторського права, теоретичних проблем цивільного права, договірного права, дозвільної діяльності у сфері господарювання, він має численні відзнаки державного рівня.

Роман Богданович багато років свого життя віддав викладанню цивільно-правових дисциплін в Київському університеті права Національної академії наук України. Своїм вчителем, науковим керівником і мудрим наставником називають його випускники нашого університету.

Наукова та викладацька діяльність Р.Б. Шишки, охоплюючи широкий діапазон проблем юриспруденції, надає імпульс розвитку сучасної української юридичної науки, а його висока освіченість, професійний досвід, величезна працьовитість та прекрасні людські якості є запорукою поваги серед колег і друзів.

Колектив КУП НАНУ щиро вітає ювіляра та бажає йому міцного здоров’я, успіху у наукових пошуках, невпинної життєвої енергії, усіляких гараздів і многая літа під мирним небом України!

Прес-Центр КУП НАНУ