Віце-президенту Національної академії наук України С.І. Пирожкову – 70! Вітаємо!

21 Червня, 2018

pirojkov1.jpg

20 червня 2018 року наукова громадськість України відзначила 70-річний ювілей Віце-президента Національної академії наук України, вченого, відомого дипломата, патріота Сергія Івановича Пирожкова.

Пирожков С.І. є Віце-президентом Національної академії наук України, Головою Секції суспільних і гуманітарних наук, доктором економічних наук, засновником та першим директором Національного Інституту стратегічних досліджень, майже десятиріччя представляв Україну у ранзі Посла, чимало робить сьогодні в інтересах розвитку НАН України.
    Наукові інтереси С.І. Пирожкова, академіка НАН України, який  зробив вагомий внесок в українську демографічну науку, зокрема, визначив перспективи динаміки населення України до 2050 року, стосуються різноманітних питань соціогуманітаристики, створення системи стратегічного аналізу, наукових засад національної безпеки держави, міжнародних відносин і конфліктології.

pirojkov3.jpg

Ректор Ю.Л. Бошицький, вітаючи академіка НАН України С.І. Пирожкова подякував за постійну підтримку та сприяння розвитку Київського університету права НАН України.

Професорсько-викладацький склад, студентство та адміністрація КУП НАН України щиро вітають ювіляра – академіка НАН України Сергія Івановича Пирожкова і бажають йому невичерпної енергії, нових творчих досягнень міцного здоров’я на многії літа!

Прес-центр КУП НАНУ