Візит делегації КУП НАНУ до Дебреценського університета

11 Вересня, 2017
     11 вересня 2017 року в рамках візиту делегації  КУП НАН України до Угорщини студенти Університету разом з Ректором, професором Ю. Бошицьким відвідали юридичний факультет Дебреценського університету, де, серед іншого, мали нагоду привітати професора Гьорга Чечі з днем народження.

Університет  заснований у 1538 році, є найбільшим навчальним закладом в місті Дебрецені та одним з провідних університетів Угорщини.

В рамках візиту студенти КУП НАН України зустрілися з деканом юридичного факультету, професором Веронікою Сікора, а також налагодили робочі та товариські зв’язки з керівництвом студентського парламенту Дебреценського університету.

Під час зустрічей студенти гідно представили Київський університет права, відповідаючи на запитання професорів та викладачів, та проінформували  угорську сторону про значну кількість спільних проектів КУП НАН України з провідними університетами Грузії, Азербайджану, Угорщини та відомими іноземними організаціями, а також про конференції та майстер-класи, які регулярно проводяться на базі Київського університету права Національної академії наук України.

Представники професорського складу юридичного факультету Дебреценського університету, присутні на зустрічі, та Ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Ю.Бошицький обговорили майбутню співпрацю та організацію спільних проектів, які проводитимуться в почергово – Україні та Угорщині.

debrun1s.jpg

debrun2s.jpg