Візит делегації КУП НАНУ до Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II

20 Вересня, 2022

16 вересня 2022 року директорка Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи (м. Ужгород) Мирослава Бухало разом з т.в.о. проректорки з навчально методичної роботи Київського університету права НАН України, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оленою Антоновою, доцентом кафедри кримінального права та процесу, кандидатом юридичних наук Наталією Веселовською відвідали Закарпатський угорський інституту імені Ференца Ракоці II (м. Берегово).

В рамках підписаної угоди були проведені профорієнтаційні заходи щодо залучення здобувачів для отримання вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та викладачів інституту для отримання другої вищої юридичної освіти.

Разом з ректором інституту паном Степаном Черничко були обговоренні важливі складові діяльності Київського університету права та Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II якими є партнерство щодо здобуття другої вищої освіти, курсів підвищення кваліфікації, організацію різноманітних науково-освітніх заходів, конференцій та методичних семінарів, різних заходів для молоді Закарпаття в сфері юридичної освіти та науки.

Ґрунтовна робота щодо популяризації другої вищої юридичної освіти була проведена серед науково-педагогічного персоналу кафедри історії та суспільних дисциплін Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II. Завідувач кафедри PhD, кандидат історичних наук, доцент Юрій Чотарі презентував Науковій бібліотеці Київського університету права свої наукові праці «Листи Ілони Зріні на Закарпатті» та «Трансільванські князі роду Ракоці та пам’ять про них на Закарпатті».

19 вересня відбулася наша перша конференція зі студентами та під керівництвом завідувача кафедри історії Юрієм Чотарі, де більш детально обговорили, реалізацію наших спільних ідей, та організації круглих столів. Були обговорені теми наукових досліджень, які послугують підґрунтям для проведення спільних наукових конференцій.

Приємним є те, що незважаючи на складні часи і стан в Україні, молодь проявляє зацікавленість навчатися та розвиватись, адже це наше майбутнє!

Прес-Центр КУП НАНУ