Візит делегації КУП НАНУ у Харківську Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого.

13 Січня, 2010

13.01.2010 Делегація Київського університету права НАН України у складі ректора університету Ю.Бошицького та заступника директора з наукової роботи Інституту держави і права ім. В.М. Корецького В. Горбатенка відвідали Харківську Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого та привітали з 70-ти річним ювілеєм видатного вченого-правознавця нашої країни, талановитого педагога, доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії наук України, президента Академії правових наук України, ректора Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державних премій України, державного радника юстиції 2-го класу, Героя України Василя Яковича Тація.

Делегація взяла участь в урочистому засіданні Вченої ради академії та Президії Академії правових наук України, присвяченому вшануванню ювіляра.

Під час візиту до Харківської Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого ректор КУП НАН України провів переговори щодо подальшої співпраці між вузами.

Ю.Бошицький зустрівся з Пінчуком М.Г. – суддею військової колегії Верховного Суду України, генерал-майором юстиції, Кривцовим В.С. – ректором Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського, Лук’яновим Д.В. – кандидатом юридичних наук кафедри теорії держави і права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Гринюком Р.Ф. – деканом економіко-правового факультету Донецького національного університету, Бакіровим В.С. – ректором Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, запросив до КУП НАН України та запропонував науковцям провести ряд майстер-класів для студентів університету.

Під час візиту ректора КУП НАН України, професору Ю.Л. Бошицькому було вручено премію Ярослава Мудрого.