Візит до КУП НАН України начальника Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Івана Васильовича Вєтрова

19 Квітня, 2011

18 квітня 2011р. на запрошення ректора КУП НАН України професора Юрія Ладиславовича Бошицького, Київський університет права НАН України відвідав Іван Васильович Вєтров – начальник Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Під час візиту до КУП НАН України Вєтров І.В. мав нагоду ознайомитись з діяльністю університету, зокрема оглянути фонди та інформаційні ресурси науково-дослідної бібліотеки, виставку наукових видань науково-педагогічних працівників університету; нові лекційні аудиторії та читальну залу; спортивний комплекс; картинну галерею тощо.

Про пріоритетні напрямки розвитку університету, в тому числі і про регіональну політику концепції розвитку філії університету – Рівненського інституту КУП НАН України розповіли, зокрема проректор з наукової роботи Чернецька О.В., проректор з адміністративної та господарської роботи Бойко В.О., проректор з навчально-методичної роботи Глух М.В., проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П.

Фото на згадку