Візит до КУП НАН України науковців зі Швейцарії, Ізраїлю, Словаччини, Азербайджану, Білорусії

12 Липня, 2017

Нещодавно Київський університет права НАН України відвідали науковці, члени Міжнародного семінару «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах». Почесні гості Міжнародного семінару, що відбувся 05-06 липня 2017 року ознайомилися  із сучасною матеріально – технічною базою університету.
     До уваги зарубіжних гостей було представлено: кабінет – музей контрафактної продукції («Museum of Art Fakes») що створено за сприянням експонатної продукції Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством»; кабінет-музей аграрного права, що розкрив присутнім постать відомого вченого, члена – кореспондента Академії наук України В.І. Семчика та кабінет-музей історії українського права, присвячений постаті видатного українського вченого – історика, правознавця, фундатора Української академії наук академіка М.П. Василенка; кабінет – музей комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки розкриває постать відомого науковця кібертехніки Віталія Глушка; «Музей етнографії» з експозицією  народних символів оберігів – рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України. Знаковим для почесних гостей було ознайомлення із єдиною базою бібліотекою – депозитарієм інтелектуальної власності.

Зарубіжні партнери, а саме: Міхал Швантнер, директор Департаменту розвинутих країн та країн з перехідною економікою, Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), Женева; Мохаммад Аль Габбал, консультант Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Женева; Богдан Падучак, заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, м. Київ; Геннадій Андрощук, головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України м. Київ; Рената Бакарова, координатор Відділу передачі результатів досліджень та ноу-хау в практику, Університет Павола Йозефа Сафаріка в Кошице, Словаччина; Крістіна Савицька, викладач кафедри цивільного права Полоцького державного університету, Білорусь; Азер Сафаров, професор Бакинського державного університету, Азербайджан подякували ректорові, професорові Юрію Бошицькому за сучасний креативний, інформаційний підхід до розбудови університету.

Прес центр КУП НАНУ