Візит до КУП НАН України студентів з Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки і права

19 Листопада, 2023

17 листопада 2023 року в Міжнародний день студентів та День студента в Україні в рамках проведення профорієнтаційних заходів до Київського університету права НАН України завітали здобувачі IV випускного курсу з Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки і права. Цей візит став можливим завдяки багаторічній плідній співпраці нашого закладу вищої освіти та Бердичівського коледжу а також ‒ безпосередньої активної участі доцента кафедри кримінального права та процесу, завідувача Вінницького науково-консультативного центру КУП НАН України, кандидата юридичних наук, доцента Юрія Ковальчука.

У стінах Київського університету права НАН України на наших гостей чекала насичена культурно-пізнавальна програма. Завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій Андрусів провів для відвідувачів екскурсію музеями КУП НАН України, ознайомив їх з будівлею та територією університету.

Теплий прийом чекав на молодих людей у науковій бібліотеці КУП НАН України, де завідувачка бібліотеки Тетяна Ярошевська, ознайомила їх з приміщенням читального залу та книжковими фондами бібліотеки а також з рідкісними фоліантами з цих фондів.

За сприяння ректора КУП НАН України Юрія Бошицького, в дар для бібліотеки Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки і права була передана фахова юридична література.

Здобувачі Бердичівського коледжу також були задіяні в цікавих науково-пізнавальних заходах, що проводилися в КУП НАН України з нагоди Міжнародного дня студентів та Дня студента в Україні, зокрема у дискусійно-аналітичному заході по проблемам міжнародного студентства: погляд молодих учених, організованому завідувачкою кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін КУП НАН України Анастасією Антонюк, спільно зі Студентським парламентом нашого університету. Під час цього заходу гості мали можливість активно дискутувати з порушених у доповідях проблем зі здобувачами КУП НАН України.

Після насиченого подіями святкового дня на наших гостей з Бердичева чекало чаювання зі смаколиками у столовій університету.

Кожен гість отримав від керівництва КУП НАН України пам’ятний подарунок. Закінчився візит спільною фотосесією з адміністрацією КУП НАН України.

Київський університет права НАН України радо чекає на нових гостей у своїх стінах!

Прес-Центр КУП НАНУ