Візит до КУП НАНУ Голови Вищого господарського суду України Демченка С.Ф.

15 Червня, 2010

15 червня 2010 року в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч адміністрації, професорсько-викладацького складу та студентів з Головою Вищого господарського суду України С.Ф. Демченко.

Під час переговорів з ректором

Під час цього візиту Сергій Федорович ознайомився з матеріально-технічною базою Київського університету права, відвідав сучасну бібліотеку, особливу увагу приділив виданням Університету.

Знайомство
з бібліотечним комплексом

Підсумком візиту стало підписання договору про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України та Вищим господарським судом України, предметом якого є співпраця Вищого господарського суду України та Університету в галузі наукових досліджень проблем господарського права, підвищення кваліфікації викладачів Університету, забезпечення практичної підготовки фахівців зі спеціальності “Правознавство” спеціалізації «Правове забезпечення підприємницької діяльності».

Під час підписання договору про співпрацю

Сторони також домовились про створення філії кафедри підприємницького права КУП НАН України при Вищому господарському суді України, положення про яку є невід’ємною частиною підписаного Договору про співробітництво.

В межах домовленостей відповідно до підписаної Угоди сторони здійснюють спільну діяльність у напрямку організації спільних наукових досліджень, підвищення кваліфікації працівників сторін, практичної підготовки студентів Університету.