Візит до Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи представників еліти Закарпаття

15 Листопада, 2016

Нещодавно, за сприяння ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького, Міжнародний Центр правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ, який розташований у м. Львові, відвідав Віце-президент Громадської організації «Асоціація розвитку малого і середнього бізнесу та інновацій «Ужгород – ХХІ вік»»Євгеній Лукша.
     Основною метою його візиту було налагодження співпраці з Міжнародним центром, як одного із структурних осередків Київського університету права НАН України, зокрема обговорювалися питання щодо можливості реалізації спільних дослідницьких та культурно-просвітницьких програм, забезпечення обміну інформацією та напрацюваннями, проведення спільних наукових та соціально-економічних досліджень, сприяння встановленню співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес для обох сторін та ін.
     Під час зустрічі особливу увагу було акцентовано на перспективних напрямках співробітництва щодо спільної розробки проектів для отримання зовнішнього фінансування (грантів) з метою реалізації як завдань Центру, так цілей громадської організації. Зокрема обумовлювалися питання щодо можливості подання концептуальної заявки на участь у Програмі транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Було окреслено основний вектор досліджень – створення передумов для збереження і охорони історичної культурної спадщини – дерев’яних  церков Карпатського регіону, 8 з яких у 2013 році було включено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
     На зустрічі також був присутній президент Українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов, який відвідав Центр на запрошення його очільника, підтримав обрану проблематику, вказавши на її актуальність і значущість, та висловив зацікавленість щодо участі в грантовому проекті.
     Користуючись нагодою, після завершення переговорів керівник Центру ознайомила шановних гостей з матеріально-технічною базою Міжнародного центру КУП НАН України у м. Львові, окреслила ключові детермінанти його створення і функціонування, а також розповіла про креативні проекти та напрями діяльності.
     Зустріч пройшла у невимушеній, доброзичливій атмосфері на високому рівні.

Прес-служба КУП НАНУ