Візит Голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Миколайовича Рюмшина в КУП НАНУ

25 Листопада, 2011

В рамках проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми правової системи України» Київський університет права НАН України з робочим візитом відвідав Голова Святошинської районної державної адміністрації в місті Києві Сергій Миколайович Рюмшин.
     У своєму виступі на підсумковому пленарному засіданні С.М.Рюмшин зокрема зазначив про важливість піднятої проблематики конференції, оскільки в сучасних умовах соціальної трансформації суспільства, держави та права значно актуалізується необхідність комплексного дослідження феномену правової системи та інститутів правоутворення та державотворення, що обумовлено перехідним характером розвитку державно-правових явищ, інтенсивністю правотворчого процесу в Україні та специфікою його впливу на формування законодавчої бази, а також загальними тенденціями глобалізації та уніфікації національного законодавства та державних інституцій.

Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації С. М. Рюмшин та ректор університету, професор Ю.Л.Бошицький вручили учасникам міжнародної науково-практичної конференції Дипломи за науково-обґрунтоване дослідження сучасних проблем національної правової системи України.

В рамках робочого візиту ректор університету Юрій Ладиславович Бошицький ознайомив Сергія Миколайовича з матеріально-технічною базою університету, зокрема фондами науково-навчальної бібліотеки, сучасними лекційними аудиторіями з мультимедійним забезпеченням, сучасними тренажерними залами та інформаційними класами тощо. Поряд з цим, ректор Ю.Л.Бошицький акцентував увагу на соціальних програмах, які здійснює університет в мажах Святошинського району.

Під час візиту до університету Рюмшина С.М. було окреслено сфери подальшої співпраці між Київським університетом права НАН України та Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією.