Візит керівництва НАН України до КУП НАНУ

8 Жовтня, 2023

Переддень професійного свята – Дня юриста України ознаменувався для співробітників Київського університету права НАН України низкою визначних подій, головною з яких, став робочий візит вищого керівництва Національної академії наук України до університету. Делегація у складі: Президента НАН України академіка Анатолія Загороднього, віцепрезидента НАН України, в.о. головного ученого секретаря НАН України академіка Вячеслава Богданова та віцепрезидента НАН України академіка Сергія Пирожкова відвідала наш заклад вищої освіти.

Значущість цієї нетривіальної події підкреслюється тим, що візит вищого керівництва НАН України в такому поважному складі відбувся вперше з моменту заснування Київського університету права НАН України в 1995 році.

Святкова зустріч проходила в синьому атріумі університету та була розпочата вступним словом ректора КУП НАН України професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького, який привітав високоповажних гостей і присутніх у залі здобувачів вищої освіти та науково-педагогічний склад університету та передав слово Президенту НАН України академіку Анатолію Загородньому.

У своєму виступі Президент НАН України академік Анатолій Загородній привітав присутніх з нагоди прийдешнього професійного свята – Дня юриста України та наголосив на значущості та важливості юридичної професії, особливо в теперішній час – протистояння України повномасштабному вторгненню російських загарбників на територію нашої держави. Також доповідач акцентував увагу присутніх на тих викликах для української держави, суспільства та науки України зокрема, які виникли внаслідок діянь держави-терориста. Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих внаслідок російської агресії українців, серед яких багато представників наукової спільноти України.

До вітальних слів з нагоди прийдешнього професійного свята юристів також приєдналися віцепрезидент НАН України, в.о. головного ученого секретаря НАН України академік Вячеслав Богданов та віцепрезидент НАН України академік Сергій Пирожков.

Зустріч відбувалася в теплій дружній обстановці. Важливим є те, що присутні в залі представники здобувачів вищої освіти та науково-педагогічні працівники КУП НАН України мали змогу отримати відповіді на нагальні питання, що їх цікавили, безпосередньо в ході живого спілкування з вищим керівництвом Національної академії наук України.

На завершення зустрічі Президент НАН України академік Анатолій Загородній нагородив кращих працівників КУП НАН України пам’ятними грамотами та побажав присутнім стійкості, незламності у боротьбі за перемогу України.

Прес-Центр КУП НАНУ