Візит Міністра юстиції України М. Оніщука в КУП НАНУ

29 Грудня, 2009

Під час зустрічі ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького та Міністра юстиції України М.Оніщука обговорювалися питання про подальше співробітництво між Київським університетом права НАН України та Міністерством юстиції України у сфері інформаційної, законопроектної, освітньої та наукової діяльності.

Ректор університету та Міністр юстиції України у своїй зустрічі підкреслили важливість співпраці між установами, а саме: у поширенні правових знань і правової інформації, виданні науково-популярної літератури, спільних підручників, посібників, підготовки фахівців у галузі права та підвищенні кваліфікації працівників Міністерства, сприянні підвищення якості підготовки студентів Університету, організації та проведенні науково-дослідних робіт в сфері правознавства, організації законопроектної та експертної роботи, наданні безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.
      Міністр пообіцяв сприяти працевлаштуванню в системі органів юстиції згідно з отриманою кваліфікацією випускників денної форми навчання із спеціальності «Правознавство», які навчались за направленням Міністерства юстиції, сприяти забезпеченню навчального процесу Університету методичною, нормативною та інформаційною літературою щодо напрямків діяльності та розвитку Міністерства, направляти працівників Міністерства до Університету для участі у науково-педагогічній роботі (виступати з лекціями, проводити майстер-класи, практичні та семінарські заняття, керувати практикою і брати участь у роботі державної екзаменаційної комісії), надавати організаційну, методичну та інформаційну допомогу в організації роботи студентських правових клінік, сприяти в межах повноважень підвищенню авторитету Університету на міжнародній арені, налагодженню зв’язків із закордонними юридичними навчальними закладами.
      Наприкінці зустрічі М.Оніщук запевнив ректора університету, що найближчим часом продовжить проведення своїх майстер-класів для студентів КУП НАН України.