Візит ректора до Ужгородського національного університету

18 Жовтня, 2012

12 жовтня 2012 року ректор КУП НАНУ, професор  Ю.Л. Бошицький  на запрошення в.о.ректора Ужгородського національного університету, професора Ф.Г. Ващука з робочим візитом відвідав університет.
     Співробітництво між університетами  планується   у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, виховної та організаційної роботи. Зокрема, університети спільно проводять різноманітні наукові заходи. Найближчим часом планується проведення міжнародної науково-практичної конференції в Словаччині та Угорщині, де університети виступлять співорганізаторами.
     Під час зустрічі було обговорено широке коло питань подальшої співпраці між вузами. Також, користуючись нагодою  Ю. Л.Бошицький привітав Федіра Григоровича з призначенням  на посаду, а також презентував ряд видань КУП НАНУ, в тому числі  «Великий енциклопедичний юридичний словник » нещодавно виданий Київським університетом права НАН України спільно з  Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Ректори домовилися про подальше поглиблення співпраці між університетами.