Візит ректора КУП НАН України до ПП Навчальний центр “Гранд”

7 Червня, 2024

Перебуваючи у робочій поїздці, 5 червня 2024 року, представники КУП НАНУ України – ректор Юрій Бошицький, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова, проректорка з питань забезпечення та перспективного розвитку Алла Вільчинська та проректор з адміністративної роботи Анатолій Маркевич – відвідали ПП Навчальний центр “Гранд”, засновником і керівником якого є Борис Петрушин.

Компанія “Гранд” є розробником унікальної онлайн-системи і контенту для вивчення ІТ. Системою якої користуються люди з 36 країн Європи, Америки та світу. Навчає майбутнє покоління IT-спеціалістів, створює майбутнє ІТ-галузі, забезпечує дітям доступ до останніх технологічних досягнень та створює середовище для їх розвитку.

Метою візиту було обговорення питань взаємовигідної співпраці Київського університету права НАН України та ПП Навчальний центр “Гранд”. Напрями цієї співпраці можуть бути дуже широкими, зокрема, це обмін досвідом у використанні IT-технологій в освітній сфері та впровадження новітніх цифрових технологій у діяльність КУП НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ