Візит ректора КУП НАНУ до Національного університету «Острозька академія».

16 Травня, 2013
   Нещодавно ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький на запрошення заступника голови Рівненської облдержадміністрації Губанова О.В. та  ректора Національного університету «Острозька академія», професора  Пасічника І.Д. з офіційним візитом відвідав Острозьку академію, м. Острог.
   Візит  був приурочений початку молодіжного форуму «Проектні дні». Понад 80 учасників з усієї України представляли свої соціальні, бізнесові, благодійні та мистецькі проекти.
Переможців визначали компетентні експерти, серед яких були: ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України  Юрій Бошицький, Голова ТзОВ «АПГ «Пан Курчак» Сергій Мартиняк, бізнесмен, меценат Олег Каштан, дворазова чемпіонка Європи та призерка чемпіонату світу з плавання Анна Хлістунова, ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник, художній керівник гурту «Ot Vinta» Юрій Журавель, засновник і Президент Благодійного фонду «Схід-Захід: разом» Володимир Зубанов, бізнесмен Сергій Мірошниченко та  директор агентства моделей «ARTmodels» Оксана Ігас.

Форум включав два блоки. Зокрема, перший передбачав  роботу за СМД-медотологією професора Щедровицького і складався із роботи в групах з експертами. Другий — це пітчінг проектів (презентація власних проектів та проектних ідей перед експертами). Завершальним акордом заходу було нагородження переможців у різних номінаціях, яких, як і було передбачено  було близько п’ятдесяти.
   Як зазначив, співорганізатор Форуму студент факультету міжнародних відносин Острозької академії Сергій Проць, проведення такого заходу — унікальна можливість поділитися своїми креативними ідеями і почути критику та рекомендації від кваліфікованих експертів. На його думку, особливої уваги у Рівненському регіоні потребує розвиток аграрного сектору. Не виключає, що ця проблематика стане однією із обговорюваних тем під час мозкового штурму, спрямованого на конструктивне проектування майбутнього Рівненщини.
«Саме цим Форумом ми руйнуємо міф про те, що молодь — пасивна і безініціативна. Зважаючи на кількість заявок і географію учасників — в України є майбутнє», — переконаний Сергій.

Проведення молодіжного форуму «Проектні дні» в Острозькій академії відбулося за підтримки заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Губанова, який в свою чергу пообіцяв профінансувати реалізацію найвдалішого проекту. Слід зазначити, що Київський університет права НАН України вже багато років  розвиває тісну співпрацю з Рівненською облдержадміністрацією.