Візит ректора КУП НАНУ до Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

12 Вересня, 2012

Нещодавно відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького до Івано-Франківська, а саме у Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаник. В  рамках зустрічі обговорювалися питання співпраці  між Київським університетом права Національної академії наук України та Юридичним інститутом Прикарпатського національного університету ім.В. Стефаника, очолюваним  професором  Валентиною Васильєвою.
     Впродовж зустрічі керівники установ обговорили цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів, спільних проведень науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, а також в рамках проекту «Пізнай свій край» було розглянуто питання академічного туризму для студентів.
     Договір про співпрацю  сприятиме науковому та духовному зростанню молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.
     Слід зазначити, що в цьому році  Юридичний інститут відзначатиме  20-річчя від дня заснування, та основним його завданням  є високий рівень юридичної освіти, яка забезпечується систематичною науковою роботою, залученням студентства до реалізації отриманих знань на практиці, культурно-просвітницьких заходів.