Візит ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького до Російського державного торгово-економічного університету

4 Травня, 2011

26 квітня 2011 року на запрошення ректора Російського державного торгово-економічного університету С.М. Бабуріна, ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький прийняв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, держава і суспільство в ХХІ столітті».

В роботі науково-практичної конференції прийняли участь представники незалежних аналітичних центрів, політики, спеціалісти та експерти, які займаються актуальними проблемами розвитку держави.

У рамках візиту був укладений договір між КУП НАНУ та Російським державним торгово-економічним університетом про міжнародну освітню та наукову діяльність, а також обговорені перспективи подальшої співпраці між вузами.