Візит студентів Київського університету права НАН України до Конституційного Суду України

21 Листопада, 2017
    Нещодавно студенти-міжнародники Київського університету права НАН України відвідали Конституційний Суд України. Правова освіта та здобуття нових знань відбувається не тільки в стінах рідної альма-матер, а й шляхом ознайомлення майбутніх правників з практичною роботою вищих органів державної влади, в тому числі і судової влади України.
    Так, 20 листопада 2017 року студенти університету мали змогу долучитися через практичний екскурс до роботи Конституційного Суду України.
Під час екскурсії студенти відвідали архів документів з терміном зберігання 100 років, прес-центр, бібліотеку та зал судових засідань Конституційного Суду України. Ознайомилися з історією формування КСУ, повноваженнями та діяльністю суддів  КСУ.  Також  було продемонстровано цінні подарунки, що були надані Конституційному Суду України делегаціями різних країн.

eksk1s.jpg

eks2s.jpg

Метою візиту було підвищення правової обізнаності та правової культури майбутніх юристів-міжнародників. Студенти були активними під час екскурсії, задавали питання та ділилися враженнями.
Візит студентів Київського університету права НАН України відбувся напередодні визначної події, а саме: урочистої церемонії складання присяги суддею Конституційного Суду України Городовенком Віктором Валентиновичем. Користуючись нагодою, Київський університет права НАН України щиро вітає Віктора Валентиновича та бажає, щоб високий професіоналізм, досвід та знання і надалі сприяли підвищенню рівня правової свідомості та справедливості у нашому суспільстві.

eks3s.jpg

eks4s.jpg