Візит в КУП НАНУ делегації молдавських науковців

29 Червня, 2011

На запрошення ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л.Бошицького КУП НАНУ відвідала делегація з Молдавії на чолі з ректором Європейського університету Молдови, професором Юрієм Седлецьким та президентом Молдавської Асоціації міжнародного права, професором Олександром Буріаном.

Під час зустрічі обговорювались питання українсько-молдавської академічної співпраці між КУП НАНУ та провідними юридичними ВНЗ Молдови. Професор Олександр Буріан висловив побажання провести серію майстер-класів для студентів КУП НАНУ з актуальних проблем міжнародного права.
    В результаті зустрічі були підписані угоди про подальшу співпрацю між КУП НАНУ та Європейським університетом Молдови.

По закінчені зустрічі  була проведена екскурсія по університету. Представники молдавської академічної спільноти  високо оцінили матеріально-технічну базу, особливу увагу приділивши фонду науково-методичної бібліотеки, відзначивши широкий спектр літератури юридичного спрямування.