Візит в КУП НАНУ Посла Республіки Австрія в Україні Вольфа Дітріха Хайма

31 Жовтня, 2011

31 жовтня 2011 р. на запрошення ректора, професора Бошицького Ю.Л., Київський університет права НАН України відвідав Посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм та Посланець з питань культури Др. Якуб Форст-Баттаглія.
Під час зустрічі були обговорені можливі шляхи співпраці, зокрема:

• у науково – дослідній сфері – можливість участі працівників посольства, а також юридичних закладів Австрії у заходах різного наукового формату, а також створення спільних наукових проектів;
 • у навчальному процесі – залучення провідних вчених Австрії до читання майстер-класів в КУП НАНУ, а також можності створення спільних магістерських програм.

Поряд з цим, під час зустрічі обговорювався робочий план візиту до університету в грудні 2011 р. екс-спікера парламенту Австрії, професора Герберта Шамбека для проведення серії майстер-класів з проблем конституціоналізму. Герберт Шамбек – не тільки видатний фахівець з конституційного права, професійний політик, екс-президент бундесрату Австрійської Республіки, але й один з членів Папської академії суспільних наук. Багато років він співпрацював з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Агостіно Казаролі, був свідком розвитку православно-католицького діалогу в радянський період і роки перебудови.
Посол Австрії виразив про свою підтримку в допомозі організації візиту до університету професора Шамбека.

Під час візиту до КУП НАНУ Посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм та Посланець з питань культури Др. Якуб Форст-Баттаглія мали нагоду ознайомитися з інфраструктурою університету, зокрема сучасними навчальними аудиторіями, ресурсами науково-навчальної бібліотеки тощо.

Пан посол високо оцінив співпрацю університету з навчальними та науковими закладами Австрії. Зокрема, з Лінцським університетом імені Йоганеса Кеплера, який є одним із найвідоміших вузів Австрії, що має багату історію та власні традиції. Крім того, обговорювалися питання подальшої співпраці. Керівництво університету висловило готовність сприяти в усіх сферах українсько-австрійських відносин.