Вокальна студія КУП НАН України взяла участь ХІ Всеукраїнському молодіжному мистецькому соціально-екологічному фестивалі «Біле озеро»

12 Вересня, 2011

Вокальна студія КУП НАН України на чолі з керівником Сафоновою Христиною 29-30 липня 2011 року взяли участь  у ХІ Всеукраїнському молодіжному мистецькому соціально-екологічному фестивалі «Біле озеро».  Тріо КУП НАН України «Філомена», студентки: Гурська Марина, Вечірко Олена та Дімітрова Юлія представили наш університет на фестивалі та виконали найкращі свої пісні.

ХІ Фестиваль проходив під девізом «Молоді для молодих». Метою заходу є популяризація українського мистецтва, підняття культурного і духовного рівня молоді, надання можливості самореалізації обдарованій молоді, розширення дружних стосунків із молоддю сусідніх держав, формування у молодого покоління почуття любові до природи і рідного краю, пропаганди здорового способу життя й запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, підвищення рівня поінформованості молодого покоління і формування позитивного сприйняття ядерної енергетики.

У відкритті фестивалю прийняли участь керівник  фестивалю “Біле озеро” Сергій  Козицький, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації Михайло Волинець, міський голова м. Кузнецовськ Сергій Анощенко, заступник генерального директора ВП «Рівненська АЕС» Роман Гошовський, заступник  голови Володимирецької райдержадміністрації Микола Ярута, заслужений  журналіст України Володимир Коваленко. Серед гостей фестивалю була Заслужена артистка України Оксана Пекун.

В рамках фестивалю були проведені акції «Чисте довкілля», «Спорт для всіх», «Чиста планета», «Молодь за здоровий спосіб життя», виставка творчих робіт молоді, декоративно-прикладного мистецтва «Світ природи – світ краси», гала концерт «Молодь, мистецтво, екологія!».
     По закінченню фестивалю студенти КУП НАН України отримали дипломи  лауреатів фестивалю.