Волонтери КУП НАНУ благодійної акції «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» відвідали підшефний дитячий будинок «Колиска дитячої надії»

24 Грудня, 2010

Четвертий рік поспіль в університеті успішно реалізується благодійний проект «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», започаткований ректором, професором Юрієм Бошицьким.

Мета проекту: виховати в студентів гуманні відносини до оточуючих людей, спонукати майбутніх юристів (від лат. Juris – право, справедливість) робити людям добро, проявляти милосердя до них. Довести студентам, що від кожного з нас залежить майбутнє нашого суспільства, тому ми повинні докладати максимум зусиль для того, щоб врятувати світ добротою, красою своєї душі.
Головне завдання проекту: привернути увагу громадськості до існуючої в сучасному суспільстві нагальної проблеми дефіциту добра, співчуття і милосердя, а також до тенденції зростання кількості дітей, які виховуються без батьків.

Юрій Ладиславович перед від’їздом волонтерів до дитячого будинку зазначив, що для нього, як керівника вишу, особливо важливо щоб студенти не втратили ціннісних загальнолюдських орієнтирів, які визначають рівень духовного здоров’я нації. Сфера освіти повинна забезпечити стабільність і гарантованість результату, яким має бути не тільки опанування певною сумою знань, а й реалізація духовного потенціалу особистості студента. Студентство не повинно соромитись своїх добрих справ.
Для вихованців дитячого будинку ректор передав набір дитячих книжок та книгу «Легендарні села України», написану під його загальною редакцією. Діти можуть дізнатися в ній про історію, легенди, архітектурні пам’ятки відомих українських сіл, що сприятиме формуванню у них національної самосвідомості. Матеріал сприятиме дітям у вивченні англійської мови, геральдики родоводів знатних сімей.

Студентська родина КУП НАН України спільними зусиллями зібрала необхідні приладдя для занять на уроках праці, студенти в загальну скарбничку акції передали найцікавіші пізнавальні книжки із власних сімейних бібліотек, закупили іграшки, спортивні та розвиваючі ігри.
Слід зазначити, що передноворічна та різдвяна акція відбулася в університеті з особливим трепетом душевності студентів та їх родин.

Під час зустрічі із вихованцями дитячого будинку студенти передали від ректора теплі, щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим, провели вікторини, разом із дітками біля ялинки – красуні водили хоровод. Вихованці дитячого будинку розучили зі студентами їх улюблену новорічну пісню.

Сумно-щасливими поверталися студенти з дитячого будинку. За короткий час усі вони здружилися.